5 mitów o Asanie, które nie pomagają Twojemu biznesowi

5 mitów o Asanie, które nie pomagają Twojemu biznesowi

Kiedy rozmawiam z przedsiębiorcami na temat Asany, w pytaniach przewijają się różne informacje. Wśród nich pojawiają się stwierdzenia, z którymi ja – osoba korzystająca z Asany już od ponad 7 lat na gruncie zawodowym i prywatnym – nie mogę się zgodzić.

Dlatego postanowiłam dzisiaj obalić 5 najczęściej pojawiających się mitów o Asanie. Mitów, które sprawiają, że Ty nie chcesz z tej Asany skorzystać lub nie wykorzystujesz w pełni jej potencjału.

(więcej…)
7 powodów dla których mały biznes potrzebuje Asany

Delegujesz? Poznaj 7 powodów, dlaczego potrzebujesz Asany

Jeśli prowadzisz niewielki biznes i korzystasz ze wsparcia podwykonawców lub też budujesz mały zespół pracowników, a przy tym nie korzystasz z aplikacji dedykowanych do zarządzania biznesem, obejrzyj to video do końca. Podam Ci 7 powodów, dlaczego mail, messenger, whatsapp czy slack są niewystarczające dla skutecznego zarządzania biznesem. Podam Ci 7 powodów, dlaczego mały biznes potrzebuje Asany.

(więcej…)

Działasz solo? Poznaj 6 powodów, dlaczego potrzebujesz Asany

Jeśli działasz dzisiaj solo i na moją podpowiedź, żeby biznes zorganizować w Asanie, wzruszasz ramionami i myślisz: A po co? To jak strzelać z armaty do wróbla!, to video jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim 6 powodów, dlaczego już dzisiaj potrzebujesz pożegnać tradycyjny kalendarz, notes czy też nieśmiertelne karteczki i przenieść biznes do Asany.

(więcej…)

Asana – Aplikacja do zarządzania biznesem

W 2019 roku na moim blogu ukazał się artykuł Aplikacje do zarządzania projektami: Asana. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Asana nie tylko w sposób znaczący rozwinęła swój produkt, ale i stała się jedną z topowych aplikacji do zarządzania biznesem. A ja w tym czasie z osoby, która w Asanie zarządzała projektami, stałam się osobą, która z zamkniętymi oczami w Asanie automatyzuje procesy biznesowe moich klientów. Z tego też powodu postanowiłam nie tyle zaktualizować artykuł, ale napisać go od nowa. Teraz Asana nie jest jedynie aplikacją do zarządzania projektami. Jest aplikacją, której potrzebujesz, żeby zarządzać swoim biznesem.

(więcej…)
8 aplikacji wspierających zarządzanie małym biznesem

8 aplikacji wspierających zarządzanie małym biznesem

Kiedy w 2019 roku robiłam zestawienie aplikacji wspierających zarządzanie małym biznesem, znalazło się w nim 5 aplikacji. Postanowiłam odświeżyć to zestawienie i wprowadzić niezbędne zmiany. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co dzisiaj umieściłam na tej liście, zapraszam Cię do oglądania tego video. I koniecznie daj znać w komentarzu, bez jakiej aplikacji Ty nie wyobrażasz sobie skutecznego zarządzania małym biznesem.

(więcej…)