3 rzeczy, które hamują biznes

Czy łapiesz się czasem na tym, że porównujesz swój biznes do innych, podobnych biznesów i tak po prostu po ludzku zazdrościsz? Że tamten biznes działa mimo trudnych czasów, a Ty to masz zawsze pod górkę? Że pewnie mieli dużo szczęścia albo że mają lepszą niszę. A może po prostu oni działają inaczej? W tym materiale video omawiam 3 rzeczy, które hamują biznes. Sprawdź, czy czasem Ty tak nie działasz i przez to nie masz takich efektów, o jakich dzisiaj możesz tylko pomarzyć.

Continue Reading
3 błędy, które mogą położyć Twoje cele na łopatki

3 błędy, które mogą położyć Twoje cele na łopatki

Cele to podstawa działania każdego biznesu. Cele sprzedażowe, cele marketingowe, cele związane z obsługą klienta czy cele operacyjne to tylko kilka przykładów celów, jakie zapewne realizujesz w swoim biznesie. Dowożenie tych celów w ustalonym terminie i budżecie to tak naprawdę być albo nie być dla Twojego biznesu. W tym video powiem Ci o 3 błędach, które mogą położyć Twoje cele na łopatki.

Continue Reading
Podsumowanie roku 2022

Podsumowanie roku 2022

Gdybym miała dzisiaj podsumować rok 2022 jednym słowem, to byłoby to: „Odkrycia i olśnienia”. Tak, wiem, że więcej niż jedno słowo. Ale jedno nie jest w stanie oddać tego, co się wydarzyło w mijającym roku Odkrycia i olśnienia to dobre podsumowanie. A na dodatek na pierwsze z nich nie musiałam w ogóle czekać!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co się działo w moim biznesie w 2022 roku (a to nie była ewolucja, a wręcz rewolucja) i w życiu prywatnym, to koniecznie czytaj dalej!

Continue Reading
5 reguł, które pozwolą Ci zadbać o porządek w Asanie

5 reguł, które pozwolą Ci zadbać o porządek w Asanie

Nie potrafisz do końca odnaleść się w Asanie? Uważasz, że jest mało intuicyjna? A może problemem jest raczej bałagan, który w niej panuje? Obejrzyj to video i sprawdź, która z 5 zaprezentowanych przeze mnie reguł pozwoli Ci zadbać o porządek w Asanie. Dzięki temu Twoja Asana zyska przejrzystość, a Ty z pewnością odzyskasz czas.

Continue Reading