Przedsiębiorco!

Czy zastanawiasz się

Czy Asana pomoże Ci zapanować nad biznesem
i jak to zrobić dobrze?

Jesteś w dobrym miejscu. Umów bezpłatne 30-minutowe spotkanie, podczas którego pokażę Ci Twój biznes w Asanie i powiem, jak mogę Ci pomóc wdrożyć Asanę w Twojej firmie.

Co jest dzisiaj Twoim największym wyzwaniem?

Brak kontroli nad projektami? Na porządku dziennym jest nierealny harmonogram, a co za tym idzie zawalone terminy i niedotrzymane zobowiązania. Przekłada się to na utratę zaufania klienta, a w konsekwencji problemy z wizerunkiem firmy.

Konflikty w zespole? Twoi pracownicy nie wiedzą, czego od nich oczekujesz, przez co nie są w stanie wykonać swojej pracy w terminie i z dobrą jakością. Oliwy do ognia dolewają nieefektywne spotkania, zalewające skrzynkę mailową informacje, w których trudno się odnaleźć i niedziałające procesy (albo ich brak!). Tracisz najlepszych swoich współpracowników.

Ilość pracy, jaką masz do wykonania każdego dnia? Nie dość, że poświęcasz pracy cały swój czas wolny, to jeszcze ciągle po kimś coś poprawiasz lub za kimś biegasz. Czujesz się, jak tykająca bomba, która za chwilę eksploduje!

Brakuje Ci niezbędnych informacji, by podejmować właściwe decyzje i wyznaczać realne cele? Działasz po omacku, a przez to jesteś jeszcze bardziej sfrustrowany. Niemożliwym w takiej sytuacji jest reagowanie na zmiany, które dzieją się przez cały czas i mają wpływ na Twój biznes. Nie mówiąc o rozwoju biznesu!

Nie Ty jeden mierzysz się z takimi wyzwaniami!

Zastanawiasz się, dlaczego tak jest?

Asana przeprowadziła badanie, z którego jasno wynika, że w każdym tygodniu 58% swojego czasu poświęcasz na zadania, które dają żadnej wartości*!

Na przełączanie się między aplikacjami, na rozmowę na temat zadań, którymi trzeba się zająć, na wyszukiwanie informacji, na próby zmiany priorytetów czy dopytywanie o status.

*Anatomy of Work Global Report 2022, Asana

23 godziny tygodniowo tracisz na pracę nad pracą do wykonania! Ty i każdy z Twoich pracowników!

Nazywam się Anna Papiernik i od ponad 7 lat działam w Asanie.

Jestem autorką pierwszego polsko-języcznego kursu online Zapanuj nad biznesem w Asanie, który ukazał się wiosną 2019 roku.

Jestem certyfikowanym menedżerem projektów, działającym głównie w IT i e-commerce.

Od dwóch lat jestem certyfikowanym partnerem Asany i skutecznie wdrażam Asanę w firmach.

asana-badge-partner-services-horizontal.png

Tak naprawdę masz 3 wyjścia

Działać tak, jak do tej pory.

Mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i wierzyć, że to kiedyś minie.

Wdrożyć Asanę samodzielnie.

Opierając się na filmach z internetu spróbować uporządkować biznes w Asanie.

Wdrożyć Asanę z moją pomocą.

Skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia i wdrożyć Asanę minimalnym nakładem czasu.

Co o współpracy ze mną mówią klienci?

Klienci oceniają moje usługi na

1

w skali NPS (Net Promoter Score).

Średnia ocena NPS z wszystkich przeprowadzonych wdrożeń.

Przede wszystkim uzyskaliśmy pomoc w logicznym i sensownym zbudowaniu struktury pracy tak, by było to klarowne, przydatne, wolne od zbędnego przeklikiwania zadań. Osoby z zespołu, które nie miały wcześniej styczności z narzędziami do organizowania czasu i struktury pracy bały się wysokiej bariery wejścia i konieczności wyuczenia zawiłej instrukcji korzystania z Asany. Tymczasem wszystko okazało się być zbudowane prosto i intuicyjnie. Pomogło nam to rozwiązać problemy związane z terminowością wykonywania zadań, mierzenia natężenia pracy poszczególnych pracowników i sprawdzania wielu kanałów komunikacji w różnych aplikacjach.

Bartosz Kasper

Profesjonalna współpraca, szczegółowe pytania, duża wyrozumiałość i efektywnie przeprowadzone rozmowy.

Kacper Szymaniak

Jak wygląda proces?

KROK 1

Umów się na 30-minutowe bezpłatne spotkanie, podczas którego pokażę Ci, jak w Asanie może prezentować się Twój biznes.

Nie zapomnij uzupełnić formularza, który otrzymasz w mailu potwierdzającym spotkanie.

Na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, przygotowuję ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

KROK 2

Wdrożenie zawsze jest dostosowane do wielkości Twojej firmy, Twoich oczekiwań i preferencji.
Podczas wdrożenia:

Chcesz odzyskać kontrolę i zapanować nad swoim biznesem w Asanie?

Masz pytania?

Na wdrożenie składa się wiele spotkań. Na życzenie klienta wybrane spotkania mogą się odbyć stacjonarnie, w siedzibie klienta. Koszt podróży i noclegu są w tym przypadku uzależnione od miejsca spotkania.

Po zaakceptowaniu przygotowanej oferty podpisujemy umowę, która określa sposób rozliczania. Zazwyczaj po każdym zrealizowanym etapie wdrożenia wystawiam fakturę VAT.

Oczywiście! Jeśli jest to potrzebne, podpisujemy dokument NDA.

Nic nie szkodzi. W oparciu o informacje, jakie mi przekażesz, podpowiem Ci, który plan Asany sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie. 

Wszystko zależy od tego, z jakiej wersji Asany chcesz korzystać. Jeśli Twoja firma liczy mniej niż 15 pracowników i nie są Ci potrzebne płatne funkcje Asany, możesz zorganizować swoją firmę w Asanie Basic. 

Napisz na adres kontakt@zarzadzajskutecznie.pl.