ZAPANUJ
NAD BIZNESEM

Dowiedz się co robisz źle, a czego nie robisz, choć powinnaś (bo da ci najwięcej kasy i uwolni twój czas).

Układasz życie pod biznes, a czy nie miało być na odwrót?

Marzysz o urlopie, bo ostatni bez laptopa był 5 lat temu?

Chcesz wyjść z kołowrotka, bo czujesz, że kolejnych 5 lat to już tak nie pociągniesz?

Przedstawiam Ci kurs Zapanuj nad biznesem

Kompletny 4 tygodniowy program mentoringowy, dzięki któremu ogarniesz niepokój, wyjdziesz z biznesowego chaosu i odzyskasz kontrolę.

Poprowadzę Cię od analizy aktualnej sytuacji Twojego biznesu poprzez poznanie przyczyn tego stanu aż po jasno zdefiniowane kolejne kroki. Z przytłaczającego chaosu do pełnej kontroli Twojego biznesu.

Dlaczego kurs

ZAPANUJ NAD BIZNESEM?

Kiedy w 2018 roku zdecydowałam się odejść z etatu i rozpocząć przygodę z własnym biznesem, wszystko wydawało się takie proste. Mam wiedzę, którą się mogę podzielić, więc w mgnieniu oka stworzę swój pierwszy kurs i w ten sposób będę mieć dochód pasywny. Będę pracować mniej niż na etacie, będę podróżować i cieszyć się życiem. Jakże szybko moje przekonania okazały się mrzonką. Stworzenie czegoś swojego wymagało hektarów czasu, a to jeszcze przecież nie koniec! To był dopiero początek. Szybko przyszło zwątpienie, które zastępowałam myślą, że jeszcze tego muszę spróbować. I jeszcze tego. I tego. A te wszystkie zadania pochłaniały czas. Dużo czasu. Więcej niż powinno. Nie wytrzymałam. W którymś momencie zatrzymałam się i zadałam sobie pytanie “czy Twoje życie tak właśnie miało wyglądać?” Dotarło do mnie, że biznes ma być czymś, co wspiera moje życie. Wspiera. Mnie. I wtedy zadałam sobie kolejne pytanie - a gdyby tak wykorzystać całą swoją wiedzę i 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami? W ten oto sposób w ubiegłym roku podeszłam do swojego biznesu kompletnie inaczej. Odzyskałam kontrolę, zmieniłam myślenie i idziemy sobie teraz ramię w ramię. Mój biznes wie, czego potrzebuję, czym dysponuję i akceptuje to, nie wymusza. Z boku może się wydawać, że idę wolniej. Ale ja wiem, że idę do celu szybciej niż wtedy, kiedy każdy dzień był wyzwaniem.
Na początku tego roku postanowiłam podzielić się moim podejściem i w ten oto sposób powstał kurs Zapanuj nad biznesem. Wzięło w nim udział ponad 100 osób, a ich opinie tylko potwierdzają, że w 4 tygodnie można wiele zmienić we własnym biznesie.

Dla kogo jest kurs

ZAPANUJ NAD BIZNESEM

Kurs jest dla Ciebie, jeśli

- masz mały jednoosobowy biznes, a Twoją misją jest edukacja lub tworzenie fantastycznych produktów, ale czujesz już przytłoczenie bieżączką, brakiem czasu i efektów, chcesz uniknąć wypalenia i marzysz o biznesie, który zbudujesz na swoich własnych zasadach

Kurs nie jest dla Ciebie, jeśli

- masz biznes, w którym wszystko działa, jak w szwajcarskim zegarku


- albo i nie działa, ale nie masz w sobie gotowości na przeprowadzenie małej rewolucji w podejściu do zarządzania swoim biznesem.

Masz pytanie? Napisz na adres kontakt@zarzadzajskutecznie.pl

SKORZYSTAJ Z MOJEGO WSPARCIA

Pytania i odpowiedzi

ZAPANUJ NAD BIZNESEM

Co jeśli dopiero zaczynam swój biznes?

Dołączając do kursu Zapanuj nad biznesem masz szansę budować swój biznes od razu w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób.

Nie chcę jeszcze budować zespołu. Czy w takim razie ten kurs jest dla mnie?

Oczywiście! Nie można stworzyć satysfakcjonującej relacji ze współpracownikiem, jeśli delegowanie odbywa się w ostatnim możliwym momencie. Z kursem Zapanuj nad biznesem przygotujesz swój biznes tak, że będzie gotowy na delegowanie. Zostanie już wtedy tylko podjąć tą decyzję.

Jak długo dostęp będę mieć dostęp do kursu?

Dostęp otrzymujesz na 365 dni.

W jaki sposób otrzymam dostęp do kursu?

Po zakupie otrzymasz link do konta na platformie kursowej (razem z loginem i wygenerowanym hasłem).

Czy dostanę fakturę?

Tak, każda osoba otrzymuje fakturę po zakupie kursu.