Moim klientom podczas wdrożeń rekomenduję, żeby komunikację wewnętrzną firmy przenieść do Asany. Jest tam wszystko, czego zespoły potrzebują, żeby się skutecznie komunikować. Zwykle wtedy otrzymuję pytanie o to, czy w Asanie można ustawić OoO tak, jak to można zrobić w każdej skrzynce mailowej. Jeśli i Ty się nad tym zastanawiasz, oglądaj to video dalej.

Do tej pory moja odpowiedź brzmiała: Nie, niestety Asana nie daje takiej możliwości. Ale ostatnio Asana wprowadziła zmiany, które pozwalają mi zmienić tę odpowiedź na „Tak, ale…”

Zacznijmy od „Tak”. Teraz możesz w Asanie ustawić OoO. Zapraszam Cię do mojej Asany. Pokażę Ci, jak takie OoO wyklikać.

Zastanawiasz się teraz, gdzie ten haczyk. Gdzie jest to ale.

  1. Potrzebujesz Asany płatnej, żeby skorzystać z reguł.
  2. Najlepiej, żeby był to plan Advanced, gdzie limit akcji został ustawiony na 25 000 miesięcznie. W planie Starter na pewno znajdziesz inne, ważniejsze zastosowania dla reguł.

Ale nic straconego. Jednym z projektów, który bardzo często pojawia się w Asanie moich klientów, jest projekt na nieobecności. Ty też możesz taki projekt przygotować. Wystarczy, że skorzystasz z Pakietu szablonów dla managera, do którego link znajdziesz w opisie do tego video. Szablon projektu na nieobecności został przygotowany w taki sposób, że wykorzystasz go niezależnie od tego, czy korzystasz dzisiaj z bezpłatnej czy płatnej wersji Asany.

Pakiet szablonów dla managera