Od jednej z moich obserwatorek dostałam pytanie: Czy jest opcja nagrania głosu dla Wirtualnej Asystentki poprzez Asanę? Moja odpowiedź brzmi: To zależy.

A konkretnie zależy od tego, z jakiej przeglądarki korzystasz. Nagranie jest możliwe tylko w przeglądarkach Chrome, Safari i Edge. Zanim pokażę Ci, jak to zrobić, dodam tylko, że ze względu na to, że pliki video trochę ważą, bezpośrednio w Asanie nagrasz dwa materiały video. Później możesz nagrywać dalej pod warunkiem, że podepniesz do Asany bezpłatne konto Vimeo.

I jeszcze jedno, nagrywanie bezpośrednio w Asanie jest możliwe również w bezpłatnym planie Asany. Przejdźmy teraz do mojej Asany i pokażę Ci, jak nagrać video bezpośrednio w Asanie.

Chcesz poznać Asanę lepiej?

W Akademii Skutecznego Zarządzania znajdziesz video-bibliotekę Mistrz Asany, w której demonstruję każdą funkcję dostępną w bezpłatnym planie Asany.

✨ Moją intencją przy tworzeniu Mistrza Asany było umożliwić Ci szybkie sprawdzenie, jak działa wybrana przez Ciebie funkcja w Asanie. I ja wiem, że być może powiesz „przecież wszystko da się znaleźć na YT!”

✨ Zgadza się, ale nie masz pewności, czy to co tam znajdziesz jest aktualne i nadal działa w Asanie w ten sam sposób. A biblioteka Mistrz Asany jest aktualizowana co miesiąc. 

✨ Nie lubisz kupować kota w worku? Tu sprawdzisz listę lekcji video.

✨ Boisz się, że tego jest dużo i że nie przerobisz? Masz na to rok od daty zakupu, więc na spokojnie. Zacznij od tego, co potrzebujesz teraz. A później oglądaj kolejne materiały video.